در شورای فرهنگی عمومی شهرستان ابرکوه مطرح شد تقویت فعالیت های فرهنگی جمعیت هلال احمر استان یزد

در شورای فرهنگی عمومی شهرستان ابرکوه مطرح شد تقویت فعالیت های فرهنگی جمعیت هلال احمر استان یزد

سرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد در شورای فرهنگی عمومی شهرستان ابرکوه با تشریح فعالیت‌های فرهنگی این جمعیت برای جوانان، از توسعه و تقویت فعالیت‌های فرهنگی جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ، «عباس احدپور» در این جلسه با اشاره به مباحث و مسائل فرهنگی جامعه اظهار کرد: قطعا ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی، آداب و معاشرت صحیح زیستن بسیاری از مشکلات فرهنگی جامعه را جمله آسیب‌های اجتماعی طلاق و اعتیاد را کاهش خواهد داد.

وی با اشاره به نقش دستگاه‌های فرهنگی در شناسایی و ارائه راهکار برای حل مشکلات فرهنگی جامعه، بر ضرورت آموزش حجاب و عفاف، تسهیل ازدواج، آموزش نه گفتن به جوانان در مواجه با آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد را راهکار مناسبی برای کاهش مسائل و مشکلات اجتماعی و فرهنگی استان دانست.

امام جمعه شهرستان ابرکوه هم در این مراسم بر ضرورت تمرکز فعالیت‌های جمعیت هلال احمر استان بر روی جوانان تاکید کرد و گفت: باید برای حل مشکلات فرهنگی تدابیر مناسبی اندیشیده شود.

«حجت الاسلام حسینی» افزود: بسیاری از مسائل و مشکلات جامعه با توجه به فرهنگ و نیازهای فرهنگی جوانان، حل می‌شود و نقش هلال احمر به عنوان یکی از دستگاه‌ها فعال استان در امور جوانان بسیار حائر اهمیت است..

وی ادامه داد: با این شرایط لازم است که به جمعیت هلال احمر استان به عنوان تافته جدا بافته نگاه شده و با حمایت‌های همه جانبه ، فرصت فعالیت‌های فرهنگی را برای این جمعیت ایجاد کرد.

فرماندار ابرکوه هم در این مراسم به حوادث طبیعی و غیرطبیعی که در شهرستان ابرکوه رخ می‌دهد، اشاره کرد و افزود: جمعیت هلال احمر استان در مدیریت و مقابله با این حوادث، به ویژه حوادث جاده‌ای، نقش اساسی بر عهده دارد.

«سیدنبی رسولی » در ادامه جلسه به بیان فعالیت‌های جمعیت هلال احمر به عنوان متولی امدادرسانی در حوادث و سوانح پرداخت و گفت: ضروری است که برای ارتقای کیفیت خدمات جمعیت هلال احمر استان، تعاملات با دستگاه‌های اجرایی تقویت شود.

 1 2 3 4 5 6 10

درباره نویسنده

155مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .